Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’in Muhtarlarla İstişare Toplantısı

Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, mahalle muhtarlarıyla saat 09.30 da Kent Konseyinde İstişare toplantısında bir araya geldi.

“Yalnız Taş Duvar Olmaz!”. Siz değerli muhtarlarımızı her zaman önemsedik ve önemseyeceğiz de…5yıllık görev süresi boyunca birlik beraberlik içerisinde, ‘Halk’ımız için en iyisini nasıl yapabilir diyerek ikinci kez toplanmış bulunmaktayız.

Muhtarlarımız, vatandaşlarımızla idare arasında köprü vazifesi görmektedir. Saray Halkı için sizlerin görüş, öneri ve tespitleriyle büyüme ve gelişme süresinde birlikte yol alacağız.

Gerek şahsımla gerekse de Başkan Yardımcılarım ve birim müdürümle günün hangi saatinde olursa olsun görüşebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Kuracağımız ekipler teslim edilen dosyaları inceleyecek ve yerinde tespitler yaparak çalışmalara başlayacaktır. İstişare toplantılarımız her ay düzenli bir şekilde yapılacaktır. İnanıyorum ki sizler de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da belediyemizle olacaksınız.”

Toplantıda söz alan muhtarlar; “ İhtiyaçların sınırsız, imkanların kısıtlı olduğunun farkındayız, mümkün mertebe sıraya koyarak bu istek ve taleplerimizi ileteceğiz. Çözüm odaklı hizmet anlayışınızda sizinle çalışmalarımızı sürdürerek ilçemize daha güzel hizmetler sunacağız.”dediler. Toplantı öğle yemeğinin ardından sona erdi.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish