Saray Belediyesi 2021’e Hızlı Başladı

Saray Belediyesi,2021’in ilk iş haftasında Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleriyle sabahın erken saatlerinde sahadaydılar.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçede bulunan tüm Kamu kurum ve kuruluşlarının dezenfekte çalışmalarını yaparak steril hale getirdi.

Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Saray İlçe Tarım Müdürlüğü ile semt pazarlarında ortak denetimlerini gerçekleştirdi. Ekipler ayrıca, İlçe Sağlık Müdürlüğüne bağlı ekipler ile birlikte ilçe genelinde bulunan otellerde ortak denetimlerini sürdürdü.

“DAHA YEŞİL BİR SARAY” için çalışmalarını sürdüren Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ağaçların ömrünün uzatılması ve estetik bir görünüme kavuşması için, teknik personelleri ile Büyükyoncalı Mahallesi, Yeni Mahalle Güneş Caddesi, Belediye binası önü, Halk Eğitim Merkezi’nin bahçesinde bulunan ağaçların budama işlemlerini tamamladı.

Saray Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler,çocukların sağlığı ve güvenliği için ilçede bulunan parkların bakım ve onarımını da ihmal etmedi.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish