Albayrak Saray’da

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çarşamba günü Saray’da incelemelerde bulundu.

ALBAYRAK’TAN BAŞKAN ERKİŞ’E ZİYARET
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çarşamba günü sabahın erken saatlerinde mesaisine Saray’da başladı. Başkan Albayrak, Saray programı kapsamında saat 11.00’da Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Erkiş’in yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi Saray İlçe Başkanı Akın Aytaç, Saray Belediye Başkan Yardımcıları Fuat Ünal ve Birdal Gökdağ hazır bulundu. Başkan Kadir Albayrak, Başkan Erkiş’le Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Saray Belediyesi’nin ilçemizde devam eden ve planlanan yatırımları hakkında sohbet edip görüş alışverişinde bulundu.

MUHTARLARIN TALEP VE SORUNLARI DİNLENDİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş ile birlikte Saray Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Muhtarlarla bir araya gelen Başkan Albayrak ve Başkan Erkiş muhtarların talep ve sorunlarını dinledi.

ALBAYRAK VE ERKİŞ KÜLTÜR MERKEZİ’NDE İNCELEMEDE BULUNDU
Muhtarlar Derneği ziyareti ardından Çarşamba günü kurulan halk pazarını ziyaret eden Başkan Kadir Albayrak ve Başkan Erkiş pazarcı esnafına hayırlı işler diledi. Yapımı devam eden Kültür Merkezinde de incelemelerde bulunan Albayrak ve Erkiş, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish