Başkan Erkiş’ten Tekirdağ’ın Kadir Abisi’ne teşekkür

Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Saray Küçükyoncalı Yolu’nda incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.

BAŞKAN ERKİŞ SARAY-KÜÇÜKYONCALI YOLUNDA İNCELEMEDE BULUNDU
Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, yılın son gününde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Başkan Erkiş, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Saray- Küçükyoncalı Yolu’nda incelemelerde bulunarak, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teşekkür etti. İncelemelerde Başkan Özgen Erkiş’in yanı sıra Saray Belediye Başkan Yardımcıları Fuat Ünal, Ahmet Tınaz, Belediye Meclis Üyeleri Sait Nayir, Cemil Ertan, Fatih Şencan, Küçükyoncalı Dokuyan Eller ekibi ve Saray Belediyesi Fen İşleri Müdürü Orhan Cüce yer aldı.
BAŞKAN ERKİŞ: “KADİR ABİMİZE MÜTEŞEKKİRİZ”
Yol çalışması için Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teşekkür eden Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş şöyle konuştu:
“ Onun için mesele bir eski köyü, bir eski kasabaya bağlamak değildir. Onun derdi gönülleri birbirine bağlamaktır. Ganos’tan Istrancalar’a yorulmaz bir heyecan ve durulmaz bir coşkuyla her birimizi herkese bağlayan Kadir Abimize Saray halkı adına müteşekkiriz. Saray- Küçükyoncalı yolu hayırlı olsun.”

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish