Pazartesi, Mart 4, 2024
HABERLER

19 Mayıs, Gençlik Konseriyle coşkuyla kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103. Yıldönümü, tüm yurtta olduğu gibi Saray’da da Saray Belediyesi tarafından düzenlenen Anafor, Doğanay Temurkan ve Orkestrası&Dillerde Gençlik Şarkıları konserleri ile coşkuyla kutlandı.

GENÇLİK KONSERİNE YOĞUN İLGİ
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103.yıldönümü, Saray Belediyesi tarafından düzenlenen gençlik konserleri ile büyük bir coşkuyla kutlandı. Gençlik konserleri kapsamında Saray Atatürk Kültür Merkezi’nde 19 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00’da Anafor, 21.00’da Doğanay Temurkan ve Orkestrası sahne aldı. Yoğun katılımın yaşandığı konsere Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Saray Belediye Başkan Yardımcısı Fuat Ünal, Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören, siyasi parti ve STK temsilcileri ve yüzlerce vatandaş katıldı.
İZMİR MARŞI İLE COŞKU ZİRVE YAPTI
Birbirinden güzel şarkıları ile 19 Mayıs coşkusunu taçlandıran Anafor, Doğanay Temurkan ve Orkestrası büyük beğeni topladı. ‘Dillerde Gençlik Şarkıları’ ile dinleyenleri mest eden Doğanay Temurkan ve Orkestrası Saraylılara muhteşem bir akşam yaşattı. Konser sonunda hep bir ağızdan söylenen İzmir Marşı ile 19 Mayıs coşkusu zirveye ulaştı.
BAŞKAN ERKİŞ ÇİÇEK TAKDİM ETTİ
Konser sonunda Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Başkan Yardımcısı Fuat Ünal ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören ile birlikte Anafor grubunu, Doğanay Temurkan& Orkestrası’nı tebrik ederek çiçek takdim etti.