Saray Belediyesi’nden Büyükyoncalı’da Halk Konseri

Saray Belediyesi, dün akşam Büyükyoncalı’da halk konseri düzenledi. Konserde sahne alan ünlü şarkıcı Sevtuğ, birbirinden güzel şarkıları ve muhteşem dans performansıyla büyük beğeni topladı.

BAŞKAN ERKİŞ: “BÜYÜKYONCALI’NIN NABZININ BİR BAŞKA ATTIĞINI GÖRMEK BANA AYRI BİR MUTLULUK VERİYOR”
Saray Belediyesi, 14 Haziran Çarşamba günü Saray Belediyesi Büyükyoncalı Ek Hizmet Binası yanında halk konseri düzenledi. Konserin açılış konuşmasını yapan Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, “Büyükyoncalı’nın nabzının bir başka attığını görmek bana ayrı bir mutluluk veriyor. Trakya’nın her köşesinde izi bulunan, her yerine ‘Bizim Özgen’ yazmış yazdırmış bir siyasetçi olarak, Saray’ın her köşesinde bir hatırası bulunan bir siyasetçi olarak Saray’ın her köşesinde ben konser vereceğim diyen bir sanatçıyı sizlere takdim ederken birincisini Atatürk Meydanı’ndan ikincisini Büyükyoncalı Meydanı’ndan gerçekleştirmiş olmanın büyük gururunu yaşıyoruz. Hayırlı olsun.” dedi
SEVTUĞ BÜYÜKYONCALI’YA UNUTULMAZ BİR AKŞAM YAŞATTI
Başkan Erkiş’ten sonra sahne alan ünlü şarkıcı Sevtuğ güzel sesi ve muhteşem dans performansı ile Büyükyoncalılara unutulmaz bir akşam yaşattı. Sevtuğ’un hareketli şarkıları ile yerinde duramayan Büyükyoncalılı gençlere Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş de eşlik etti.
ÇİÇEK TAKDİM EDİLDİ
Konser sonunda Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Saray Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tınaz, CHP Saray Belediye Meclis Üyesi Cemil Ertan ve Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören ile birlikte Sevtuğ’a teşekkür ederek çiçek takdim etti.