İLETİŞİM BİRİMİ

Saray Belediyesi Halk Masası birimi vatandaşların Saray Belediyesi’nden beklentilerini, isteklerini, şikâyetlerini, öneri ve takdirlerini paylaşabilecekleri bir çözüm ortağı olarak görev yapmaktadır.

Vatandaşlarla kurulan tüm iletişimin kayda alınarak doğru birimlere aktarılmasını sağlayan Halk Masası İletişim Birimi, geri bildirimlerle vatandaşın işlemlerinin sonuçlanması sürecinde önemli bir köprü işlevi görmektedir. Gelen müracaatlar, görevli arkadaşlar tarafından değerlendirilerek, birimler bazında kayıt altına alınmakta ve takibi eksiksiz olarak yapılmaktadır. Böylece benzer müracaatlar yapılmadan konu çözüme kavuşturulmaktadır.

Ayrıca Halk Masası birimi ilçemizde düzenlenen; festival, şenlik, kültürel etkinlikler, yaz okulları, yetişkinlere yönelik kurslar, tiyatro etkinlikleri, seminerler, sergiler, cenaze işleri takibi, 2. el kıyafet ve eşya dağıtımı, belediye yayınlarının dağıtılması, konferans salonu takibi, sosyal projelerin yürütülmesi, belirli günler ve haftalar takibi ve organizasyonların yürütülmesini de sağlamaktadır.

Saray Belediyesi Halk Masası Birimi’ne 0282 768 34 44 no’lu telefondan 0541 768 10 47 no’lu Whatsapp hattından, ya da iletisim@saray.bel.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İSTİHDAM BİRİMİ

Günümüzün en büyük sorunlarından biri olan işsizlik konusu önemli bir yer teşkil etmektedir. Bizlerde Saray Belediyesi olarak hizmetlerimizi sürdürürken bir yandan da istihdam sorununun çözümüne katkı sağlamak ve işverene istediği kalitede işçiyi yönlendirebilmek için,  iş arayan vatandaşlarla işverenleri en doğru ve en hızlı biçimde buluşturmayı hedeflemekteyiz.

İş başvuru formlarının alınması ile başlayan süreçte iş başvuru formlarının kontrol edilmesi, başvuran kişilerin hangi işleri yapabileceğinin tespit edilmesi, gelen iş başvuru formlarının sisteme kodlarla birlikte girişlerinin yapılması, firmalardan açık iş taleplerin alınması ve firmanın açık iş pozisyonuna uygun kişilerin tespit edilerek, firmaya yönlendirilmesi şeklinde sonuçlanmaktadır. İşe alım sürecinde vatandaş firma ile iletişim halinde olmakta, bilgiyi firmadan almaktadır. İstihdam Birimi bilgi alınamadığı durumlarda firma ile iletişime geçmektedir. Ayrıca yapılan yönlendirmelerin takibi ile beraber işe giriş yapan vatandaş sisteme girilmektedir.

Bu doğrultuda 0282 768 34 44 veya 0541 768 10 06 nolu telefon numaralarından bilgi alabilir, Saray Belediyesi Halk Masası’na başvuru formu bırakabilir veya istihdam@saray.bel.tr den cv ile başvuru yapabilirsiniz.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish