HALK MASASI

Saray Belediyesi Halk Masası birimi vatandaşların Saray Belediyesi’nden beklentilerini, isteklerini, şikâyetlerini, öneri ve takdirlerini paylaşabilecekleri bir çözüm ortağı olarak görev yapmaktadır.

Vatandaşlarla kurulan tüm iletişimin kayda alınarak doğru birimlere aktarılmasını sağlayan Halk Masası İletişim Birimi, geri bildirimlerle vatandaşın işlemlerinin sonuçlanması sürecinde önemli bir köprü işlevi görmektedir. Gelen müracaatlar, görevli arkadaşlar tarafından değerlendirilerek, birimler bazında kayıt altına alınmakta ve takibi eksiksiz olarak yapılmaktadır. Böylece benzer müracaatlar yapılmadan konu çözüme kavuşturulmaktadır.

Ayrıca Halk Masası birimi ilçemizde düzenlenen; festival, şenlik, kültürel etkinlikler, yaz okulları, yetişkinlere yönelik kurslar, tiyatro etkinlikleri, seminerler, sergiler, cenaze işleri takibi, 2. el kıyafet ve eşya dağıtımı, belediye yayınlarının dağıtılması, konferans salonu takibi, sosyal projelerin yürütülmesi, belirli günler ve haftalar takibi ve organizasyonların yürütülmesini de sağlamaktadır. Saray Belediyesi Halk Masası Birimi’ne 0282 768 10 05 no’lu telefondan 0541 768 10 17 no’lu Whatsapp hattından, ya da halkmasasi@saray.bel.tr adresinden ulaşabilirsiniz